ECHOSLINE Karbon rozjaśniacz 500g

EAN
8008277234946
78,41 zł
Pojemność 500g
Marka Echosline
Opis produktu

KARBON 9 to pierwsza linia produktów na bazie AKTYWNEGO WĘGLA o w 100% roślinnym pochodzeniu. Pomaga pozbyć się toksyn i oczyścić włosy oraz skórę głowy. Produkty Karbon 9 wzmocnione są super mieszanką 9 Naturalnych składników aktywnych. To linia przeznaczona do REGENERACJI włosów zestresowanych, chroniąca przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Idealna do włosów osłabionych tradycyjnymi zabiegami chemicznymi.

Rozjaśniacz Karbon - rozjaśnia nawet do 9 tonów. Może być mieszany z dowolnym Oxydantem Echosline 2,1%, 3%, 6%, 9%, 12% (7 vol, 10vol, 20 vol, 30 vol, 40 vol)

  • Idealny do ekstremalnych rozjaśnień do 9 tonów i czystego szarego efektu blond
  • Przyśpieszone działanie
  • Chłonne właściwości węgla drzewnego zapewniają bardziej jednorodny wynik
  • Większy potencjał dzięki Micropigmentom Popiołu
  • Wzbogacony o specjalny środek ochronny i wzmacniający dla lepszej kondycji włosów

Sposób użycia: wymieszać 1 część rozjaśniacza (30 gr) + 2 części wybranego Oxydantu (60 ml) w niemetalowej miseczce, pozostawić na włosach aż do uzyskania pożądanego efektu rozjaśnienia.

Maksymalny zlecany czas to 45 min. Ostrzeżenie: Nałożyć jednorazowe, plastikowe rękawiczki, pozostawić na dłoniach w czasie przygotowania, aplikacji oraz spłukiwania produktu.

Nie nakładać produktu na skórę. Zaleca się stosowanie kremu ochronnego. W czasie zabiegu nie należy dopuścić do kontaktu włosów ze skórą twarzy. Po upływie zalecanego czasu obficie spłukać włosy i umyć je szamponem. Nie stosować na bardzo wrażliwą, podrażnioną lub popękaną skórę. Nie używać do wybielania rzęs i brwi. Unikaj kontaktu z oczami i twarzą; w razie przypadkowego kontaktu natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Nie stosować produktu na dzieciach.

Produkt profesjonalny.

Pojemność: 500g