Dolce Rozjaśniacz W Woreczku Pinia 500g
Niepylący proszek rozjaśniający włosy do 7 tonów. Idealny do wszystkich technik rozjaśniania, gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.
Należy go mieszać z oksydantami 10vol (3%), 20vol (6%), 30vol (9%), 40vol (12%). Pamiętaj aby używać jak najniższych stężeń.
Zalecany maksymalny czas trzymania to 35 min. W zależności od oczekiwań i poziomu wyjściowego. Instrukcja użycia: wymieszaj 1 część pudru (30g) + 2 części oksydantu (60 ml) i pozostaw na włosach sprawdzając co jakiś czas poziom rozjaśnienia. W momencie uzyskania pożądanego efektu należy dokładnie zmyć mieszankę z włosów.
Uwaga! Używać rękawiczek. Używać w pomieszczeniach wentylowanych, nie wdychać. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W razie kontaktu z oczami natychmiast przemyć wodą. Nie stosować do rozjaśniania brwi i rzęs. Nie stosować na bardzo zniszczonych włosach. Nie stosować gdy skóra głowy jest uszkodzona, ma stan zapalny lub jest wrażliwa.
Pojemność: 500g