INEBRYA Karyn Protein Repair Booster kuracja naprawcza 12x14ml

EAN
8008277211909
149,30 zł
Pojemność 12x14ml
Marka Inebrya
Nie zawiera siarczanów, krzemu
Opis produktu

Protein Repair Booster - proteinowa odbudowa.

Kuracja naprawcza, zawierająca koncentrat protein i aminokwasów, stworzona do wyłącznego użytku w połączeniu z płynami Karyn (Karyn Color Care Lotion i Karyn Bleach Care Lotion) za pomocą dołączonego do zestawu dozownika, który przekształca pielęgnację w prawdziwy rytuał naprawczy, który dogłębnie regeneruje zniszczone włosy.

Pozbawiony siarczanów i krzemu.

pH: 3,0 – 3,5

Do włosów: włosy zniszczone i po zabiegach

Składniki aktywne: roślinne aminokwasy. 100% wegańskie

Zapach: Biały jedwab

Działanie:

  • Głęboka regeneracja uszkodzonych włosów
  • Zwiększa siłę, witalność i łatwość układania włosów

Sposób użycia:

Włosy cienkie:

zmieszaj 1 fiolkę Protein Repair Booster i 1 fiolkę Color Care Lotion lub Bleach Care Lotion (wg potrzeb) w pojemniku dołączonym do zestawu, delikatnie wstrząśnij i nałóż otrzymaną piankę bezpośrednio na mokre, umyte szamponem włosy. Przeczesz włosy grzebieniem i przykryj czepkiem na 10 minut, spłucz i ułóż fryzurę.

Włosy grube:

zmieszaj 1 fiolkę Protein Repair Booster i 1 fiolkę Color Care Lotion lub Bleach Care Lotion (wg potrzeb) w pojemniku dołączonym do zestawu, delikatnie wstrząśnij i nałóż otrzymaną piankę bezpośrednio na mokre, umyte szamponem włosy. Przeczesz włosy grzebieniem i przykryj czepkiem na 10 minut, następnie spłucz. Nałoży maskę na 5 minut, wmasuj, rozczesz włosy, a następnie spłucz i ułóż fryzurę.

Pojemność: 12x14ml + dozownik